BZX384B62-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B62-G3-18
JLCPCB Part #
C6522785
Description
1 Independent 100Ω 200mW 215Ω 50nA@43.4V 60.8V~63.2V 62V ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS