TNPW040211K1BXTD
MFR.Part #
TNPW040211K1BXTD
JLCPCB Part #
C3992864
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 11.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount