BZX384B30-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B30-G3-08
JLCPCB Part #
C6136521
Description
200mW 30V 50nA@21V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS