BZW04-342B-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-342B-E3/73
JLCPCB Part #
C3701762
Package
DO-204AL(DO-41)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 342V 380V 400W 548V 750mA Bidirectional TVS DO-204AL(DO-41) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS