BZW04-171HE3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZW04-171HE3/73
JLCPCB Part #
C1666436
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
-55℃~+175℃ 1.5A@10/1000us 171V 1uA 210V 274V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS