Y1172320R000B9R
MFR.Part #
Y1172320R000B9R
JLCPCB Part #
C4006725
Description
-55℃~+150℃ 100mW 320Ω Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS