BZT55C10-GS18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT55C10-GS18
JLCPCB Part #
C7093683
Package
QuadroMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 100nA@7.5V 10V 500mW 70Ω 9.4V~10.6V QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS