BZT55B18-GS18
MFR.Part #
BZT55B18-GS18
JLCPCB Part #
C7093649
Description
1 Independent 100nA@13V 17.64V~18.36V 170Ω 18V 500mW 50Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS