BZT52C62-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C62-HE3-18
JLCPCB Part #
C7093632
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100nA 150Ω 450Ω 500mW 58.9V~65.1V 62V ±5% SOD-123 Zener Diodes ROHS