BZT52C16-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C16-E3-18
JLCPCB Part #
C6474436
Package
SOD-123
Description
100nA@12V 16V 40Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS