BZT52C13-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52C13-E3-08
JLCPCB Part #
C5447080
Package
SOD-123
Description
100nA 110Ω 12.4V~13.65V 13V 25Ω 500mW Independent SOD-123 Zener Diodes ROHS