RN60C2210FR36
MFR.Part #
RN60C2210FR36
JLCPCB Part #
C1773088
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors