BZT52B5V1-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B5V1-E3-08
JLCPCB Part #
C145303
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@800mV 30Ω 5.1V 500mW 5V~5.2V SOD-123 Zener Diodes ROHS