BZT52B3V3-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZT52B3V3-E3-08
JLCPCB Part #
C3736017
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3.23V~3.37V 3.3V 300mW 500Ω 95Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS