RNC55J1783BRR36
MFR.Part #
RNC55J1783BRR36
JLCPCB Part #
C3449239
Description
-65℃~+175℃ 125mW 178kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors