TNPU080522K1BZEN00
MFR.Part #
TNPU080522K1BZEN00
JLCPCB Part #
C4261771
Description
-55℃~+125℃ 125mW 22.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS