Y11723K32000A0W
MFR.Part #
Y11723K32000A0W
JLCPCB Part #
C4183236
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.32kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount