BZT03C9V1-TR
MFR.Part #
BZT03C9V1-TR
JLCPCB Part #
C1980734
Description
1 Independent 1.3W 20uA@6.8V 4Ω 8.5V~9.6V 9.1V SOD-57 Zener Diodes ROHS