BZT03C8V2-TR
MFR.Part #
BZT03C8V2-TR
JLCPCB Part #
C1980739
Description
12.3V 1uA 24.4A 6.8V 600W 8.2V TVS SOD-57 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS