BZT03C8V2-TAP
MFR.Part #
BZT03C8V2-TAP
JLCPCB Part #
C1667193
Description
1 Independent 1.3W 2Ω 600uA@6.2V 7.7V~8.7V 8.2V SOD-57 Zener Diodes ROHS