SA22AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SA22AHE3/54
JLCPCB Part #
C1980572
Package
DO-15(DO-204AC)
Description
-55℃~+175℃ 14.1A 1uA 22V 24.4V 35.5V 500W@10/1000us TVS DO-15(DO-204AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS