BZT03C7V5-TR
MFR.Part #
BZT03C7V5-TR
JLCPCB Part #
C1856693
Description
1 Independent 1.3W 1Ω 7.5V 750uA 7V~7.9V SOD-57 Zener Diodes ROHS