BZM55C62-TR3
MFR.Part #
BZM55C62-TR3
JLCPCB Part #
C5605075
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@47V 1kΩ 1kΩ 500mW 58V~66V 62V SMD Zener Diodes ROHS