BZM55C15-TR3
MFR.Part #
BZM55C15-TR3
JLCPCB Part #
C6522542
Package
SMD
Description
1 Independent 100nA@11V 110Ω 110Ω 13.8V~15.6V 15V 500mW SMD Zener Diodes ROHS