BZM55C4V7-TR3
MFR.Part #
BZM55C4V7-TR3
JLCPCB Part #
C7093370
Package
SMD
Description
1 Independent 4.4V~5V 4.7V 500mW 500nA@1V 600Ω 600Ω SMD Zener Diodes ROHS