BZM55B5V1-TR
MFR.Part #
BZM55B5V1-TR
JLCPCB Part #
C5224089
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA 5.1V 500mW 5V~5.2V 60Ω 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS