Y11723K92000T9R
MFR.Part #
Y11723K92000T9R
JLCPCB Part #
C4311677
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.92kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS