BZG05C3V3-HM3-08
MFR.Part #
BZG05C3V3-HM3-08
JLCPCB Part #
C5453935
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 20Ω 3.1V~3.5V 3.3V 3W 400Ω 40uA@1V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS