BZG04-51-HM3-18
MFR.Part #
BZG04-51-HM3-18
JLCPCB Part #
C6522479
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 5uA@51V 62V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS