BFC247942513
MFR.Part #
BFC247942513
JLCPCB Part #
C6514939
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 51nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS