BZG03C75-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C75-HM3-08
JLCPCB Part #
C7093236
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 100Ω 1uA@56V 3W 70V~79V 75V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS