BZG03C24TR
MFR.Part #
BZG03C24TR
JLCPCB Part #
C145450
Package
DO-214AC
Description
1 Independent 1.25W 15Ω 1uA@18V 22.8V~25.6V 24V DO-214AC Zener Diodes ROHS