Y16296K49000T9R
MFR.Part #
Y16296K49000T9R
JLCPCB Part #
C4127201
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.49kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS