BZG03C220-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C220-HM3-08
JLCPCB Part #
C5565763
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1uA@160V 208V~233V 220V 3W 750Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS