BZG03C16-HM3-08
MFR.Part #
BZG03C16-HM3-08
JLCPCB Part #
C499586
Package
DO-214AC
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 15.3V~17.1V 15Ω 16V 1uA@12V DO-214AC Zener Diodes ROHS