BZG03C12-M3-18
MFR.Part #
BZG03C12-M3-18
JLCPCB Part #
C467515
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 11.4V~12.7V 12V 3W 3uA 7Ω SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS