BZG03C12TR
MFR.Part #
BZG03C12TR
JLCPCB Part #
C144975
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1.25W 11.4V~12.7V 12V 3uA@9.1V 7Ω SMA(DO-214AC) Zener Diodes ROHS