BZG05C12-M3-18
MFR.Part #
BZG05C12-M3-18
JLCPCB Part #
C7093308
Description
1 Independent 1.25W 11.4V~12.7V 12V 350Ω 500nA@9.1V 9Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS