BZG03B68-M3-18
MFR.Part #
BZG03B68-M3-18
JLCPCB Part #
C7223624
Description
1 Independent 1.25W 1uA@51V 66.64V~69.36V 68V 80Ω ±2% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS