BZG03B150-HM3-08
MFR.Part #
BZG03B150-HM3-08
JLCPCB Part #
C7093141
Description
1 Independent 1.25W 147V~153V 150V 1uA@110V 300Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS