BZD27C91P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C91P-E3-08
JLCPCB Part #
C3731621
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 1uA@68V 60Ω 800mW 85V~96V 91V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS