RNC60H4532FSR36
MFR.Part #
RNC60H4532FSR36
JLCPCB Part #
C1800226
Description
-65℃~+175℃ 250mW 45.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors