BZD27C6V2P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C6V2P-M3-08
JLCPCB Part #
C3729183
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 2Ω 5.8V~6.6V 5uA@2V 6.2V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS