BZD27C4V7P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C4V7P-E3-08
JLCPCB Part #
C3738663
Package
SMF(DO-219AB)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 10uA@1V 3Ω 4.4V~5V 4.7V 800mW SMF(DO-219AB) Zener Diodes ROHS