BZD27C33P-HE3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C33P-HE3-18
JLCPCB Part #
C143701
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 15Ω 1uA@24V 31V~35V 33V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS