BZD27B4V3P-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27B4V3P-M3-18
JLCPCB Part #
C7223529
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 25uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 7Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS