BZD27C24P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C24P-M3-08
JLCPCB Part #
C5565648
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 15Ω 1uA@18V 22.8V~25.6V 24V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS