BZD27C27P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C27P-M3-08
JLCPCB Part #
C5604815
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 15Ω 1uA@20V 25.1V~28.9V 27V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS