BZD27B68P-E3-18
MFR.Part #
BZD27B68P-E3-18
JLCPCB Part #
C5583358
Description
1 Independent 1uA@51V 66.64V~69.36V 68V 800mW 80Ω DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS