CW010300R0JR69
MFR.Part #
CW010300R0JR69
JLCPCB Part #
C1820950
Description
-65℃~+350℃ 13W 300Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors